Nabídka služeb
 1. Podlahy Růžička
 2. Nabídka služeb

Nabídka služeb

 • Prodej laminátových, dřevěných a dýhovaných plovoucích podlah
 • Pokládka laminátových, dřevěných a dýhovaných plovoucích podlah
 • Vyrovnávání podkladu, nivelizace
 • Pokládka a prodej koberců
 • Pokládka a prodej PVC, vinylu, linolea, korku…
 • REVITALIZACE SPOLEČNÝCH PROSTOR V PANELOVÝCH DOMECH
 • ZAMĚŘENÍ A KALKULACE ZDARMA!

Kompletní nabídku služeb naleznete v ceníku prací


Laminátové plovoucí podlahy

Proč laminátovou podlahu Quick-Step           

      Laminátové podlahy

Co jsou to laminátové podlahy?

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená na vodotěsné, lepené dřevovláknité desce (HDF). Všechny laminátové podlahy Quick-Step se skládají ze čtyř různých vrstev:

 1. Průhledná krycí vrstva odolná proti opotřebení, která zajišťuje ochranu proti skvrnám, nárazům, poškrábání, popálení a chemikáliím používaným v domácnosti.
 2. Dezénová vrstva je fotografie skutečného dřeva či dlaždic ve vysokém rozlišení, přetisknutá důmyslnými tiskovými technologiemi a na povrchu pokrytá melaminovou pryskyřicí.
 3. Lepená nosná HDF deska, která je extrémně trvanlivá, stabilní a vysoce odolná proti vlhkosti.
 4.  Vyrovnávací vrstva, která zaručuje dokonale vyváženou desku, jež se při správné instalaci a údržbě nevyduje ani nezbortí.

Jak položit laminátovou podlahu během pár cvaknutí

Společnost Quick-Step vám chce co nejvíce usnadnit život. Proto přišla s oceňovanými, patentovanými systémy položení laminátových podlah Uniclic a Uniclic Multifit. Oba systémy jsou mnohem rychlejší a pevnější než konkurenční řešení. Pokládka je díky nim skutečně snadná, dokonce i v těch nejužších zákoutích nebo pod dveřmi.

Všechny laminátové podlahy Quick-Step je navíc možné položit přes tradiční podlahové vytápění, takže si novou podlahu můžete užívat v maximálním pohodlí. Chcete ještě něco víc a položit laminát Quick-Step na schody? I to je možné! A pokud uvažujete, jak novou podlahu nejlépe dokončit a udržovat, tak i na to jsme mysleli.

Pokládka

Jak dokončit laminátovou podlahu

Stejně jako vy nemáme rádi polovičatá řešení. Proto jsme vytvořili širokou řadu vysoce kvalitních podlahových lišt a ukončovacích profilů, které budou korunovat vzhled vaší nové laminátové podlahy Quick-Step.

Dokončovací práce

 

Jak udržet laminátovou podlahu čistou a lesklou

Laminátové podlahy Quick-Step skvěle vypadají a navíc jsou navrženy tak, aby si svůj vzhled zachovaly. Utěsněný laminátový povrch pomáhá předcházet alergiím a lze ho čistit mopem Quick-Step z mikrovlákna. Díky tomu si budete moci skvělý pocit z nové podlahy užívat po celá léta.

Údržba

 

Foto k sekci

Vinylové podlahy

Quick-Step

Vinylové podlahy a luxusní vinylové dlaždice

Oživte svůj dům s přírodním vzhledem a charakteristickým teplem vinylových podlah Quick-Step. Vyberte si z bohaté nabídky flexibilních a pevných vinylových podlah vhodných pro všechny potřeby a situace. Obě možnosti jsou opatřeny ochrannou svrchní vrstvou, která zaručuje, že si podlaha zachová dobrý vzhled po dlouhá léta.

Kvalitní vinylové podlahy

Trvanlivá krása

Všechny vinylové podlahy Quick-Step mají ochrannou svrchní vrstvu, která jim dodává odolnost proti vodě, škrábancům a skvrnám. Díky tomu bude vaše podlaha vypadat vždy tak dokonale, jako když jste ji poprvé nainstalovali.

Po vinylových podlahách je radost chodit

Radost po nich chodit

Chůze po vinylové podlaze Quick-Step je příjemným prožitkem v každém směru: jejich přírodní dekory jsou pohledné, podlahy nabízejí měkkost a teplost a jejich akustické vlastnosti eliminují nežádoucí hluk od podpatků, bot i tlapiček.

Vinylová podlaha je ideální pro renovaci

Ideální pro renovace

Renovujte? Vinylová podlaha Quick-Step je velmi tenká a snadno se instaluje (díky našemu patentovanému zámkovému systému Uniclic Multifit).

Vše, co potřebujete k stylovému dokončení

Našli jste dokonalou podlahu? Pak je na čase vyhrnout si rukávy a pustit se do vašeho podlahového projektu. Tyto nástroje zajistí, že bude vše probíhat hladce – od instalace a dokončení až po údržbu.

Dokončete svou vinylovou podlahu v dokonalém stylu

 

Podlahy – prkna a vlysy

Dřevěná prkna a vlysy

Podlaha z masivního dřeva má obrovské výhody tepelné izolace, ale i životnosti. Příjemný pocit 100% přírodního materiálu vytvoří útulný a teplý domov. Pro povrchovou úpravu můžeme volit laky nebo oleje, obojí je ekologicky testováno a nemůže nijak ovlivnit zdraví celé rodiny vč. domácích mazlíčků.

Je více druhů jako maloformátové vlysy nebo široká dlouhá  prkna v různých tloušťkách. Výběr je z dřevin jak evropských tak dovážené exotiky. V našich podmínkách nejlépe funguje klasický dub, který se dá barevně přizpůsobit.

Dřevěné podlahy můžeme renovovat broušením.

Foto k sekci

Linoleum a korek

Linoleum

Sahá do více než stoleté historie. Je vyrobeno z čistě přírodních komponentů. Surovinami pro výrobu jsou korek nebo korková drť, lněný olej, přírodní pryskyřice (kalalama) juta, přírodní barviva a vápenec. Je nejen ekologické, ale také má dobré užitné vlastnosti.


Korkové podlahy

Tato podlahy je dokonalým tepelným a akustickým izolantem. Její dlouhodobá trvanlivost je dána vysokou odolností proti opotřebení a speciálně impregnované spáry zajiěťují ochranu proti vlhkosti. Mimořádná pružnost, antistatické a protialergické vlastnosti ji řadí do kategorie ekologických a zdravotně nezávadných podlah.

Koberce

Potisk

Možnost individuálního potisku koberců nebo čistících zón vč. grafického zpracování na základě elektronické dokumentace.

Návrh potisku

Koberce

 • Koberce bytové
  Koberce dělají interiér útulným a teplým. Zpříjemní atmosféru domova. Tlumí kročejový hluk a chrání klouby. Jsou vhodné pro pokládku na vytápěné podlahy.
 • Koberce zátěžové
  U zátěžových koberců se klade důraz na praktičnost a kvalitu. Jsou vhodné zejména do kanceláří, hotelů, bankovních domů atd.
 • Kobercové čtverce
  Vyrábějí se na speciálních podložkách a to zaručuje dlouhou životnost. Proto jsou vhodné zejména do hal, kanceláří, chodeb a jiných namáhaných prostor nebo tam, kde je nutné zajistit přístup pod koberec. Výhodou je snadná výměna jednotlivých kusů.

Dodáváme tyto značky

BELAKOS, DESSO, ARMSTRONG, BOHEMIA TEXTIL, FORBO TESSERA, BEAULIEU, a další…

Úpravy podkladu

Důležité je před instalací

jakékoliv krytiny vyrovnání podkladu do normy ČSN 74-45-05, tj. nerovnost maximálně 2 mm na 2 bm latí. Vyrovnání u nových technologií litých podlah nebo anhydritu většinou není nutné, již jsou připraveny pro kladení vrchních krytin. Ve starší zástavbě je vždy lepší podkladu buď přelít nivelační stěrkou, u domů s trámovými stropy zhotovit nový deskový záklop. Kvalitu podkladu a způsob úpravy vždy hodnotí technik na místě realizace a od toho se odvíjí zhotovení celkové cenové nabídky.

Technik před instalací krytin na nový podklad (novostavby, rekonstrukce s vylitím nových betonů) vždy provede sondu a naměří hodnoty CM přístrojem. Vlhkost musí být v normě pro daný typ krytiny, jinak nelze v realizaci dále pokračovat a vyčkat na úplné vyzrání do příslušných hodnot. Měření provádíme v rámci zakázky 1 x zdarma, další zpoplatněno 250,-.

Používáme chemii:

SCHÖNOX, BASF – PCI, THOMSIT, VATLACH

Foto k sekci

Bona hloubkový čistící systém

Bona Deep Clean System

„oživení“ dřevěné podlahy – hloubkové čištění znečištěných parket

Bona hloubkový čistící system je nový čistící system na parkety, který přináší další obchodní příležitosti, které se doposud na trhu ne nabízely. Jedná se o nový systém hloubkového čištění velmi znečištěných dřevěných podlah. Pro profesionální podlaháře se tímto otevírá nová obchodní nabídka služeb pro koncového zákazníka.

Čištění parket do hloubky

Uklízíte podlahu pravidelně a i přesto je Vaše podlaha po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev, kterého si ani nevšimnete. Každá podlaha po určité době stárne, její povrch se mění a po čase může být podlaha jednotvárná a matná. Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete, ale pouze přijmete podlahu takovou, jaká je. Pouze jeden čistící tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadala, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 – 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili. Čistící systém s extrémí účinností dramaticky změní Váš pohled domova . Již nebudete chtít podlahu překrývat kobercem! Použití čistícího stroje je jednoduché – dá se srovnat s používáním standartního vysavače.

Dřevěnou p odlahu i nadále ošetřujte přípravky Bona (jako jsou leštěnky, osvěžovače, oleje). Produkty Bona umožňují udržet podlahu v dobré kondici než bude třeba rozsáhlejší renovace parket.

Síla v čistící emulzi

Podlahy, které jsou vyčistěny s čistícím strojem Bon a Power Scrubber září čistotou . Stroj je velmi účinný pouze v kombinaci s extrémně účinným čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.
Čistící prostředek rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití na lakované a olejované podlahy. Nalakované podlahy je vhodné přidat 10% čističe Bona Deep Clean Solution, zatímco na olejované podlahy pouze 5% čističe.

Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. To je výhoda oproti konkurenčním podlahovým strojům s horizontálně rotující podložkou. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných podlah.

Co jste na trhu doposud nenašli – „oživení“ aneb hloubkové čištění parket

System nabízí hloubkové čištění parket ještě předtím, než bude zapotřebí jejich řádná renovace. To tu ještě nebylo. Dřevěné podlahy budou sice vyžadovat nové přelakování parket, nicméně
renovaci parket můžete odsunout ještě o pár let později. Stačí podlahu řádně vyčistit a podlaha září čistotou. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže.