1. Podlahy Růžička
  2. Sluzby
  3. PVC a vinylové podlahy
  4. Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Quick-Step

Vinylové podlahy a luxusní vinylové dlaždice

Oživte svůj dům s přírodním vzhledem a charakteristickým teplem vinylových podlah Quick-Step. Vyberte si z bohaté nabídky flexibilních a pevných vinylových podlah vhodných pro všechny potřeby a situace. Obě možnosti jsou opatřeny ochrannou svrchní vrstvou, která zaručuje, že si podlaha zachová dobrý vzhled po dlouhá léta.

Kvalitní vinylové podlahy

Trvanlivá krása

Všechny vinylové podlahy Quick-Step mají ochrannou svrchní vrstvu, která jim dodává odolnost proti vodě, škrábancům a skvrnám. Díky tomu bude vaše podlaha vypadat vždy tak dokonale, jako když jste ji poprvé nainstalovali.

Po vinylových podlahách je radost chodit

Radost po nich chodit

Chůze po vinylové podlaze Quick-Step je příjemným prožitkem v každém směru: jejich přírodní dekory jsou pohledné, podlahy nabízejí měkkost a teplost a jejich akustické vlastnosti eliminují nežádoucí hluk od podpatků, bot i tlapiček.

Vinylová podlaha je ideální pro renovaci

Ideální pro renovace

Renovujte? Vinylová podlaha Quick-Step je velmi tenká a snadno se instaluje (díky našemu patentovanému zámkovému systému Uniclic Multifit).

Vše, co potřebujete k stylovému dokončení

Našli jste dokonalou podlahu? Pak je na čase vyhrnout si rukávy a pustit se do vašeho podlahového projektu. Tyto nástroje zajistí, že bude vše probíhat hladce – od instalace a dokončení až po údržbu.

Dokončete svou vinylovou podlahu v dokonalém stylu