Nabídka služeb
 1. Podlahy Růžička
 2. Nabídka služeb

Nabídka služeb

 • Prodej laminátových, dřevěných a dýhovaných plovoucích podlah
 • Pokládka laminátových, dřevěných a dýhovaných plovoucích podlah
 • Vyrovnávání podkladu, nivelizace
 • Pokládka a prodej koberců
 • Pokládka a prodej PVC, vinylu, linolea, korku…
 • ZAMĚŘENÍ A KALKULACE ZDARMA!

Kompletní nabídku služeb naleznete v ceníku prací


Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy

Laminátové podlahy

Jsou velice praktické, snadné na údržbu a dnes již i na montáž. Právě díky těmto a mnoha dalším vlastnostem se našly místo na našem trhu. Některé imitace jsou
dnes na první pohled od dřeva téměř nerozeznatelné. Na rozdíl od dřeva jsou mnohem odolnější na poškrábání, propálení, změnu barvy a jiné mechanické poškození.
Vydrží hodně, jediné co nesnesou je přímý kontakt s vodou. Je možné je kombinovat s podlahovým vytápěním. Laminátové podlahy lze použít do bytových i komerčních
prostor v poměru cena – kvalita.

Dřevěné podlahy

Velmi oblíbené pro vyzařující teplo a znamenají pro nás kus přírody v domě, jsou příjemně hřejivé, praktické a hospodárné. Přispívají k útulnosti obytného prostoru.
Jedná se však o materiál náchylný k mechanickému poškození, což je však vyváženo snadnou údržbou a možností tyto podlahy renovovat. Ceny u dřevěných podlah jsou
závislé na tloušťce vrchní dřevěné dýhy, typu dřeviny a její povrchové úpravy, též na spojování jednotlivých lamel.

Foto k sekci

Podlahy – masiv a vlysy

Masiv a vlysy

Podlaha z masivního dřeva má obrovské výhody tepelné izolace, ale i životnosti. Příjemný pocit 100% přírodního materiálu vytvoří útulný a teplý domov. Pro povrchovou úpravu můžeme volit laky nebo oleje, obojí je ekologicky testováno a nemůže nijak ovlivnit zdraví celé rodiny vč. domácích mazlíčků.

PVC a vinylové podlahy

Vinylové dílce

Nová generace podlah! Luxusní design, extrémní odolnost, snadná údržba, cenově dostupný materiál i instalace. Náročnější na podklad, absolutní celistvost a rovina. Různé druhy povrchů, široký výběr dekorů dřeva, dlažby, jednobarevné, plechy, kamínky, ale i technologie 3D.Doporučeno jak do bytové, tak komerční sféry.

PVC

Dá se využít prakticky kdekoli. Díky široké škále barev, tloušťce a šíři materiálu je vhodný do našich domácností a komerčních prostor. Díky odolnosti proti vlhkosti a opotřebení ho lze skvěle využít do sterilních prostor jako jsou ordinace nebo laboratoře. Vhodný i pro instalaci na vytápěné podlahy. Jeho kvalita jako i u ostatních krytin se odvíjí od ceny.

Linoleum a korek

Linoleum

Sahá do více než stoleté historie. Je vyrobeno z čistě přírodních komponentů. Surovinami pro výrobu jsou korek nebo korková drť, lněný olej, přírodní pryskyřice (kalalama) juta, přírodní barviva a vápenec. Je nejen ekologické, ale také má dobré užitné vlastnosti.


Korkové podlahy

Tato podlahy je dokonalým tepelným a akustickým izolantem. Její dlouhodobá trvanlivost je dána vysokou odolností proti opotřebení a speciálně impregnované spáry zajiěťují ochranu proti vlhkosti. Mimořádná pružnost, antistatické a protialergické vlastnosti ji řadí do kategorie ekologických a zdravotně nezávadných podlah.

Koberce

Potisk

Možnost individuálního potisku koberců nebo čistících zón vč. grafického zpracování na základě elektronické dokumentace.

Návrh potisku

Koberce

 • Koberce bytové
  Koberce dělají interiér útulným a teplým. Zpříjemní atmosféru domova. Tlumí kročejový hluk a chrání klouby. Jsou vhodné pro pokládku na vytápěné podlahy.
 • Koberce zátěžové
  U zátěžových koberců se klade důraz na praktičnost a kvalitu. Jsou vhodné zejména do kanceláří, hotelů, bankovních domů atd.
 • Kobercové čtverce
  Vyrábějí se na speciálních podložkách a to zaručuje dlouhou životnost. Proto jsou vhodné zejména do hal, kanceláří, chodeb a jiných namáhaných prostor nebo tam, kde je nutné zajistit přístup pod koberec. Výhodou je snadná výměna jednotlivých kusů.

Dodáváme tyto značky

BELAKOS, DESSO, ARMSTRONG, BOHEMIA TEXTIL, FORBO TESSERA, BEAULIEU, a další…

Úpravy podkladu

Důležité je před instalací

jakékoliv krytiny vyrovnání podkladu do normy ČSN 74-45-05, tj. nerovnost maximálně 2 mm na 2 bm latí. Vyrovnání u nových technologií litých podlah nebo anhydritu většinou není nutné, již jsou připraveny pro kladení vrchních krytin. Ve starší zástavbě je vždy lepší podkladu buď přelít nivelační stěrkou, u domů s trámovými stropy zhotovit nový deskový záklop. Kvalitu podkladu a způsob úpravy vždy hodnotí technik na místě realizace a od toho se odvíjí zhotovení celkové cenové nabídky.

Technik před instalací krytin na nový podklad (novostavby, rekonstrukce s vylitím nových betonů) vždy provede sondu a naměří hodnoty CM přístrojem. Vlhkost musí být v normě pro daný typ krytiny, jinak nelze v realizaci dále pokračovat a vyčkat na úplné vyzrání do příslušných hodnot. Měření provádíme v rámci zakázky 1 x zdarma, další zpoplatněno 250,-.

Používáme chemii:

SCHÖNOX, BASF – PCI, THOMSIT, VATLACH

Foto k sekci

Bona hloubkový čistící systém

Bona Deep Clean System

„oživení“ dřevěné podlahy – hloubkové čištění znečištěných parket

Bona hloubkový čistící system je nový čistící system na parkety, který přináší další obchodní příležitosti, které se doposud na trhu ne nabízely. Jedná se o nový systém hloubkového čištění velmi znečištěných dřevěných podlah. Pro profesionální podlaháře se tímto otevírá nová obchodní nabídka služeb pro koncového zákazníka.

Čištění parket do hloubky

Uklízíte podlahu pravidelně a i přesto je Vaše podlaha po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev, kterého si ani nevšimnete. Každá podlaha po určité době stárne, její povrch se mění a po čase může být podlaha jednotvárná a matná. Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete, ale pouze přijmete podlahu takovou, jaká je. Pouze jeden čistící tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadala, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 – 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili. Čistící systém s extrémí účinností dramaticky změní Váš pohled domova . Již nebudete chtít podlahu překrývat kobercem! Použití čistícího stroje je jednoduché – dá se srovnat s používáním standartního vysavače.

Dřevěnou p odlahu i nadále ošetřujte přípravky Bona (jako jsou leštěnky, osvěžovače, oleje). Produkty Bona umožňují udržet podlahu v dobré kondici než bude třeba rozsáhlejší renovace parket.

Síla v čistící emulzi

Podlahy, které jsou vyčistěny s čistícím strojem Bon a Power Scrubber září čistotou . Stroj je velmi účinný pouze v kombinaci s extrémně účinným čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.
Čistící prostředek rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití na lakované a olejované podlahy. Nalakované podlahy je vhodné přidat 10% čističe Bona Deep Clean Solution, zatímco na olejované podlahy pouze 5% čističe.

Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. To je výhoda oproti konkurenčním podlahovým strojům s horizontálně rotující podložkou. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných podlah.

Co jste na trhu doposud nenašli – „oživení“ aneb hloubkové čištění parket

System nabízí hloubkové čištění parket ještě předtím, než bude zapotřebí jejich řádná renovace. To tu ještě nebylo. Dřevěné podlahy budou sice vyžadovat nové přelakování parket, nicméně
renovaci parket můžete odsunout ještě o pár let později. Stačí podlahu řádně vyčistit a podlaha září čistotou. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže.