1. Podlahy Růžička
  2. Sluzby
  3. Čištění podlah
  4. Bona hloubkový čistící systém

Bona hloubkový čistící systém

Bona Deep Clean System

„oživení“ dřevěné podlahy – hloubkové čištění znečištěných parket

Bona hloubkový čistící system je nový čistící system na parkety, který přináší další obchodní příležitosti, které se doposud na trhu ne nabízely. Jedná se o nový systém hloubkového čištění velmi znečištěných dřevěných podlah. Pro profesionální podlaháře se tímto otevírá nová obchodní nabídka služeb pro koncového zákazníka.

Čištění parket do hloubky

Uklízíte podlahu pravidelně a i přesto je Vaše podlaha po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev, kterého si ani nevšimnete. Každá podlaha po určité době stárne, její povrch se mění a po čase může být podlaha jednotvárná a matná. Proces je tak pomalý, že si toho ani nevšimnete, ale pouze přijmete podlahu takovou, jaká je. Pouze jeden čistící tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadala, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 – 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili. Čistící systém s extrémí účinností dramaticky změní Váš pohled domova . Již nebudete chtít podlahu překrývat kobercem! Použití čistícího stroje je jednoduché – dá se srovnat s používáním standartního vysavače.

Dřevěnou p odlahu i nadále ošetřujte přípravky Bona (jako jsou leštěnky, osvěžovače, oleje). Produkty Bona umožňují udržet podlahu v dobré kondici než bude třeba rozsáhlejší renovace parket.

Síla v čistící emulzi

Podlahy, které jsou vyčistěny s čistícím strojem Bon a Power Scrubber září čistotou . Stroj je velmi účinný pouze v kombinaci s extrémně účinným čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution.
Čistící prostředek rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití na lakované a olejované podlahy. Nalakované podlahy je vhodné přidat 10% čističe Bona Deep Clean Solution, zatímco na olejované podlahy pouze 5% čističe.

Bona Power Scrubber je čistící stroj se 2 rotačními válcovými kartáči. Čistí podlahu do hloubky aniž by ji poškrábal. To je výhoda oproti konkurenčním podlahovým strojům s horizontálně rotující podložkou. Stroj je obzvláště vhodný pro čištění dřevěných podlah.

Co jste na trhu doposud nenašli – „oživení“ aneb hloubkové čištění parket

System nabízí hloubkové čištění parket ještě předtím, než bude zapotřebí jejich řádná renovace. To tu ještě nebylo. Dřevěné podlahy budou sice vyžadovat nové přelakování parket, nicméně
renovaci parket můžete odsunout ještě o pár let později. Stačí podlahu řádně vyčistit a podlaha září čistotou. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže.